Sturmax 9020M-125-12PRO Круг відрізний по металу 125×1.2×22 мм – Sturmax
Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
2 226 грн2
Cart
ГоловнаКаталогВiдрiзнi диски по металуSturmax 9020M-125-12PRO Круг відрізний по металу 125×1.2×22 мм
Каталог
Sturmax 9020M-125-12PRO Круг відрізний по металу 125×1.2×22 мм
Є в наявності
Додати до листа бажань 1Додати до порівняння
Опис
Sturmax 9020M-125-12PRO – універсальний відрізний круг по металу діаметром 125 мм, плоскої форми (тип 41) – призначений для швидкого та ефективного різання вуглецевих, конструкційних та легованих типів сталі при виконанні будівельних або слюсарних робіт. Завдяки невеликій товщині 1,2 мм коло ідеально підійде для роботи з металевими профілями та для здійснення невеликих надрізів. У своїй основі має високоякісне абразивне зерно з бакелітовою зв’язкою, що сприяє високій зносостійкості виробу. Наявність подвійної міцної армуючої сітки перешкоджає деформації та розриву кола при бічному навантаженні. Для надійної установки на інструмент в основі передбачено спеціальне металеве кільце.