Sturmax 9021M-02-180-22-T Диск алмазний турбо 180×22 мм – Sturmax
Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
630 грн2
Cart
ГоловнаКаталогАлмазні диски та фрезиSturmax 9021M-02-180-22-T Диск алмазний турбо 180×22 мм
Каталог
Є в наявності
Додати до листа бажань 1Додати до порівняння
Артикул: 9021M-02-180-22-T Категорія: Позначки: ,
Опис
Sturmax 9021M-02-180-22-T – професійний алмазний диск серії Turbo. Зовнішній діаметр – 180 мм. Внутрішній (посадковий) діаметр – 22.2 мм. Призначений для точного та ефективного різання різних будівельних матеріалів: бетону, цегли, натурального та штучного каменю. Особливістю диска є наявність спеціального сегмента з турбованою структурою, що позитивно впливає на швидкість роботи та робить процес різання більш чистим та плавним. Наявність перфорації на корпусі диска сприяє додатковому охолодженню, запобігаючи перегріванню та подовжуючи термін служби виробу навіть при інтенсивної експлуатації. Сертифікація MPA Z-03697 гарантує відповідність європейським стандартам якості та безпеки.