Sturmax 9021M-02-230-22-T Диск алмазний турбо 230×22 мм – Sturmax
Пн. - Пт. 9:00 - 18:00
354 грн1
Cart
ГоловнаКаталогАлмазні диски та фрезиSturmax 9021M-02-230-22-T Диск алмазний турбо 230×22 мм
Каталог
Є в наявності
Додати до листа бажань Додати до порівняння
Артикул: 9021M-02-230-22-T Категорія: Позначки: ,
Опис
Sturmax 9021M-02-230-22-T – професійний алмазний диск серії Turbo. Зовнішній діаметр – 230 мм. Внутрішній (посадковий) діаметр – 22.2 мм. Призначений для точного та ефективного різання різних будівельних матеріалів: бетону, цегли, натурального та штучного каменю. Особливістю диска є наявність спеціального сегмента з турбованою структурою, що позитивно впливає на швидкість роботи та робить процес різання більш чистим та плавним. Наявність перфорації на корпусі диска сприяє додатковому охолодженню, запобігаючи перегріванню та подовжуючи термін служби виробу навіть при інтенсивної експлуатації. Сертифікація MPA Z-03697 гарантує відповідність європейським стандартам якості та безпеки.